Shenzhen Power World New Energy Technology Co., Ltd.

Shenzhen Power World New Energy Technology Co., Ltd.

Adres: No.24, de Vierde Industriezone, HouTing Straat, ShaJingTown, BaoAnDistrict, ShenZhen, China
Fabriek: Nr 32, de 2de Weg van Luxi, Xixi Straat, Liaobu-Stad, Dongguan, China.
Werktijd: 8:00-20:00 (Beijing tijd)
Telefoon: 0086-769-89979297 (Verwerkingstijd)   
Fax: 0086-755-33850799
Contacten : Ms. Ida Ray (Shenzhen Power World New Energy Technology Co., Ltd.) laatst ingelogd: uur 43 Minuten geleden
Functie : Foreign trade manager
Telefoon : +86 136 88812260
WHATSAPP : 0086 136 88812260
Skype : idaidahappy
E-mail : ida@powerworld-e.com
Contacten : Mr. Ban Pan (Shenzhen Power World New Energy Technology Co., Ltd.) laatst ingelogd: uur 43 Minuten geleden
Functie : Sales manager
Telefoon : 0086159 7602 4105
WHATSAPP : 0086159 7602 4105
E-mail : ban@powerworld-e.com
Contacten : Ms. Lydia Xie (Shenzhen Power World New Energy Technology Co., Ltd.) laatst ingelogd: uur 43 Minuten geleden
Functie : sales manager
Telefoon : 0086 13046826676
WHATSAPP : 0086 13046826676
E-mail : lydia@powerworld-e.com
Contacten : Mr. Brady Peng (Shenzhen Power World New Energy Technology Co., Ltd.) laatst ingelogd: uur 43 Minuten geleden
Functie : sales manager
Telefoon : 0086 15820664970
WHATSAPP : 0086 15820664970
E-mail : brady@powerworld-e.com
Contacten : Mr. Albert Yang (Shenzhen Power World New Energy Technology Co., Ltd.) laatst ingelogd: uur 43 Minuten geleden
Functie : sales manager
Telefoon : 008613926892291
WHATSAPP : 008613926892291
E-mail : albert@powerworld-e.com
Contacten : Mr. Steven Tang (Shenzhen Power World New Energy Technology Co., Ltd.) laatst ingelogd: uur 43 Minuten geleden
Functie : sales manager
Telefoon : 0086-18825596025
WHATSAPP : 0086-18825596025
E-mail : steven@powerworld-e.com
Contactleverancier
Veranderingstaal

Select Language